IELŪGUMS

BIEŽĀKIE PĀRPRATUMI STARP VĪRIEŠIEM UN SIEVIETĒM UN KĀ NO TIEM IZVAIRĪTIES– BEZMAKSAS PASĀKUMS 22. MAIJĀ (JA VĒLIES DZĪVOT FORŠĀK)

Gender ConflictsVai Tu šad un tad piedzīvo, ka:
– Tevi nedzird vai nesaprot?
– Tev nav īsti skaidrs, ko otrs grib, un kā darīt viņam zināmu, ko gribi TU?
– Jūsu strīdi ir nepatīkami, un reizēm tos vairs nevar tik viegli aizmirst?

Ja Tev ir apnicis atkal un atkal piedzīvot nepatīkamas (un pat riebīgas) situācijas, kas Tev bojā garastāvokli un atņem enerģiju, tad ATNĀC!

Martā un maijā mēs organizējām šādu pašu pasākumu saviem draugiem un draugu draugiem. Pēc tam mēs saņēmām atsauksmes, ka uzzinātais bija interesants un noderīgs ikdienā gan dalībniekiem, gan viņu mīļajiem un kolēģiem. Mēs saņēmām daudzus lūgumus šādu tikšanos atkārtot, jo bija cilvēki, kuri par šo iespēju uzzināja par vēlu. Un bija dalībnieki, kuri vēlējās piedalīties vēlreiz, lai labāk izprastu gan citus, gan sevi.

Pateicoties Ilonas atbalstam, TIKŠANĀS PAR ŠO AKTUĀLO TĒMU NOTIEK VĒLREIZ.

Invitation

Trešdien, 22. maija vakarā, Rīgā, Tev ir iespēja 2 stundu laikā, no 18:30 līdz 20:30, uzzināt ko vairāk par iemesliem, kas visbiežāk izraisa strīdus un nepatikšanas starp vīriešiem un sievietēm, un kā no tā izvairīties. Lai arī šis ir iepriekšējā pasākuma atkārtojums, šoreiz būs iespēja šajā tēmā ietvert šo to jaunu, kas atkal var izrādīties ļoti noderīgs ikdienā.

Ņem vērā, ka vietu skaits ir ierobežots. Jo agrāk pieteiksies, jo lielāka iespēja, ka Tava dalība tiks apstiprināta. Ja gribētāju būs vairāk, nekā to pieļaus telpas izmēri, mēs varēsim uzņemt tikai tos, kuri būs savlaicīgi reģistrējušies, priekšroku dodot tiem, kuri uz šo pasākumu vēl nav bijuši.

Solījums no iepriekšējās reizes paliek tāds pats:

Ja esi SIEVIETE, tad, dodoties mājās, Tu zināsi:

  • ladyKā pateikt savam vīrietim (jebkuram no viņiem – vīram, tēvam, brālim, dēlam, kolēģim vai draugam), ko TU vēlies. Un zināsi, kā to izdarīt tā, lai viņš Tevi gan uzklausa, gan vēlas Tev palīdzēt pie tā tikt.
  • Kāpēc viņš Tevi pārtrauc vai nedzird, kad Tu runā, un – kā to mainīt.
  • Kāpēc reizēm izskatās, ka Tavs vīrietis nesaprot Tavas vēlmes un nespēj Tevi darīt laimīgu. (Ir pat ļoti iespējams, ka Tu vēlreiz konstatēsi, cik patiesībā Tavs vīrietis ir foršs un lielisks cilvēks…)

Ja esi VīRIETIS, tad, mājās ejot, Tu zināsi:

  • manKo darīt, lai Tava sieviete ir laimīga un Jūt Tavu atbalstu (tas pat neko nemaksā). Viņa uzskatīs, ka Tu esi vislieliskākais cilvēks pasaulē…
  • Kāpēc sieviete (jebkura no viņām – sieva, mamma, māsa, meita, kolēģe vai draudzene) pa laikam tik nesaprotami uzvedas un kā viņai palīdzēt atkal justies labi.
  • Kā spēt mierīgi klausīties sievietes runāšanā un dzirdēt, ko viņa saka. (Šī spēja Tev pamatīgi atmaksāsies – gan mājās, gan arī darbā.)

IZSKATĀS INTERESANTI?!

Tad NĀC PATS UN AICINI LĪDZ DRAUGUS UN ĢIMENI! Tas būs ļoti vērtīgi ikvienam, jo dzīvot kļūs vieglāk un interesantāk. Nāc pat tad, ja esi viens no laimīgajiem, kam attiecības ar pretējo dzimumu ir vienkārši ģeniālas. Tev būs interesanti tik un tā.

Understanding gendersLūdzu, noteikti piesaki savu dalību pasākumā, reģistrējoties šeit, jo VIETU SKAITS IR IEROBEŽOTS.

Ja aicināsi savas draudzenes vai draugus – palūdz, lai katrs pats piesakās, reģistrējoties šeit.

Tiekamies pavisam drīz, lai jautri un vērtīgi kopā pavadītu laiku!
Laura

P.S. Jāmaksā nav itin nekas.

Be Sociable, Share!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *